Jesteś tutaj: Home >> Realizacje

ALTUSObiekt:
ALTUS - www.investkomfort.pl

Typ:
Zespół budynków mieszkalnych o znacznie podwyższonych standardach wyposażenia, wykończenia lokali i części wspólnych. Ocena PREMIUM.

Lokalizacja:
Gdynia, ul. Legionów. Prestiżowa lokalizacja w sercu starej Gdyni przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta z niezapomnianymi widokami.

Inwestor:
Invest Komfort S.A., ul. Hryniewickiego 6C/47, 81-340 Gdynia - www.investkomfort.pl

Generalny Wykonawca (GW):
Invest Komfort S.A., ul. Hryniewickiego 6C/47, 81-340 Gdynia - www.investkomfort.pl

Informacje:

Projekt przedstawiany w tej realizacji został poprzedzony naszym Wspieraniem Projektu, który zaowocował niebanalnymi rozwiązaniami umożliwiającymi zrealizowanie inspiracji i marzeń Inwestora. Następnie nasz Gdański oddział został oddelegowany do kompleksowego wykonania całoszklanych zabudowy balkonów i szklanych elementów, przesuwno-rozwieranych montowanych w otworach okiennych, w płaszczyźnie elewacji. Oba elementy wykonywane są w naszym bezramowym systemie PERFECT VIEW z wypełnienie szkłem bezpiecznym ESG gr. 10mm. Profile aluminiowe wybarwiane są w procesie lakierowania proszkowego, w kolorze RAL7047. Pełne zabudowy są posadowione na specjalnych regulowanych markach, które zostały zakotwione chemicznie w żelbecie a następnie precyzyjnie zaizolowane przeciwwodnie. Dzięki zastosowaniu systemowego górnego rozwiązania kompensacyjnego i w pełni regulowanych marek dolnych zachowano możliwość dużej regulacji zabudów, w szczególności że balkony wykonane są z przekładką termiczną przy stropie (systemy te dopuszczają powstawanie ugięć na płytach balkonów). Zabudowy wykonywane są wynikowo z tzw. „szyciem na miarę” dla danego balkonu i otworu okiennego, co pozwala zapewnić dużą dokładność w wykonaniu naszych zabudów a tym samym zachować istotne parametry użytkowe m.in. znaczne tłumienie dźwięków. Montaż odbywa się po zakończeniu robót elewacyjnych i posadzkarskich, co pozwala zachować wszystkie walory naszych nowoczesnych zabudów PV.

ALTUS