Jesteś tutaj: Home >> Realizacje

RÓŻOPOLObiekt:
RÓŻOPOL - www.rapan.pl/projekty/brama/brodno/

Typ:
Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i dużym garażem podziemnym, zaprojektowany w czterech i dziewięciu kondygnacjach mieszczący 122 mieszkania, oraz 8 powierzchni usługowych.

Lokalizacja:
Warszawa, dzielnica Targówek w sercu os. Bródno przy zbiegu ulic L. Kondratowicza i Rembielińskiej.

Projekt:
"BRAMA" Mieczysław Mazurkiewicz. Generalny Projektant: mgr inż. arch. Adam Mazurkiewicz.

Inwestor:
Spółdzielnia Mieszkaniowa BRÓDNO, Warszawa 03-214, ul. Krasnobrodzka 11 - www.smbrodno.pl

Generalny Wykonawca (GW):
Konsorcjum: KALTER Sp. z o.o., Białystok 15-218, ul. Augustowska 8 - www.kalter.pl i F.B.I. TASBUD Czapczuk Teresa, Warszawa 01-981, ul. Balaton 20 - www.fbitasbud.pl

Informacje:

Budynek zrealizowany przez dużą warszawską Spółdzielnie Mieszkaniową BRÓDNO, wyróżniający się niebanalną architekturą, stanowi istotne miejsce w dzielnicy Targówek. Eklektyczne połączenie nowoczesnych form i dużej ilości szkła, barwy elewacji w czystych odcieniach bieli i naturalnej zieleni zaowocowało bardzo atrakcyjną formą. Ciekawostką jest, że znaczna część mieszkań na inwestycji Różopol posiada balkony, oraz przeszklone w systemie PV loggie. W takowy sposób, szklaną fasadę obiektu od ulic L. Kondratowicza i Rembielińskiej stanowią zabudowy PERFECT VIEW – PV, posadowione są na systemowych, regulowanych i kotwionych chemicznie w żelbecie markach. Zastosowano bardzo atrakcyjne specjalnie anodowane profile aluminiowe w wybarwieniu Prestige Anoda Silver – PAS z osadzonym szkleniem ESG od gr. 6mm do 10mm. Zasługujące m.in. na uznanie są zabudowy na najwyższej 9 kondygnacji, których wysokość wynosi ~3,00m.

RÓŻOPOL